Ugrás a tartalomra
Főoldal » Hírek » Joghallgatók tettek látogatást a Legfőbb Ügyészségen

Joghallgatók tettek látogatást a Legfőbb Ügyészségen

2026. május 12., 8:30

Pécs­ről érkez­tek jog­hall­ga­tók a Leg­főbb Ügyész­ség­re. Láto­ga­tá­suk során bete­kin­tést nyer­tek abba, hogy milyen fel­ada­to­kat lát­nak el az ügyé­szek és hogy miként lehet­nek ők is az ügyész­ség tag­jai. Meg­te­kin­tet­ték a tör­té­ne­ti kiál­lí­tá­sun­kat és sétát tet­tek az Igaz­ság­ügyi Palo­ta pati­nás épületében.