Ugrás a tartalomra
Főoldal » Hírek » Kazincbarcikai mutogató

Kazincbarcikai mutogató

2026. június 1., 8:39

A Kazinc­bar­ci­kai Járá­si Ügyész­ség vádat emelt egy férfi ellen sze­mé­rem­sér­tés vét­sé­ge miatt, aki a bel­vá­ro­si utcá­kon magát sze­mé­rem­sér­tő módon mutogatta.

A vád­irat sze­rint a vád­lott 2025. júli­u­sá­ban, reg­gel, Kazinc­bar­ci­ka bel­vá­ro­sá­ban egy óvoda kerí­té­sé­hez for­dul­va letol­ta a nad­rág­ját, és sze­mé­rem­sér­tő maga­tar­tást tanú­sí­tott. Az önkor­mány­za­ti ren­dé­szet jár­őrei a táv­fel­ügye­le­ti riasz­tás alap­ján kiér­kez­tek a hely­szín­re, és meg­aka­dá­lyoz­ták továb­bi cse­lek­mé­nyét, a rend­őrök pedig intéz­ked­tek vele szemben.

A vád­lott 2025. novem­ber köze­pén, dél­ben, a város­ban egy jár­dán letol­ta a nad­rág­ját és megint sze­mé­rem­sér­tő maga­tar­tást tanú­sí­tott. Egy nő ész­re­vet­te, ekkor a férfi vissza­vet­te a nad­rá­got, a nő viszont tele­fo­non érte­sí­tet­te a rendőrséget.

Az ügyész­ség a bün­tet­len elő­éle­tű vád­lot­tal szem­ben pró­ba­idő­re fel­füg­gesz­tett fog­ház­bün­te­tést indítványozott.